O NAS

Firma ADEX rozpoczęła działalność w 1996 roku wykonując kompleksowe usługi wynajmu agregatów prądotwórczych dla Klientów z rozmaitych sektorów działalności. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług w zakresie wynajmu agregatów prądotwórczych. Uzyskujemy to poprzez sprawdzony, niezawodny sprzęt poddawany nieustannej kontroli technicznejoraz całodobową obsługę techniczną, która gwarantuje bezpieczeństwo. Doświadczenie i skuteczność pozwoliło nam zyskać wiarygodność, którą w dalszym ciągu zamierzamy umacniać.

Podstawą firmy ADEX jest profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane usługi w zakresie wynajmu agregatów prądotwórczych, kabli, najazdów oraz rozdzielni. Naszym priorytetem jest także dostosowywanie oferty i technologii do zmieniających się warunków na rynku i tym samym rosnących wymagań klientów. Dlatego oferujemy szeroką gamę kompleksowych rozwiązań w dziedzinie wytwarzania energii, które obejmują min.: dostawę i obsługę serwisową w każdym miejscu.

Wynajmując u nas sprzęt możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną i kompleksową usługę wspartą wiedzą i pomocą w każdej chwili. Firma ADEX nie zajmuje się tylko wynajmem, ale przede wszystkim dba o komfort Klienta i gwarantuje mu poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie zlecenia. U nas otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz, przy najlepszym stosunku jakości do ceny. Z firmą ADEXoszczędzisz czas, pieniądze, a przy tym zrealizujesz każde przedsięwzięcie na miarę sukcesu.

ADEX – niezawodność i doświadczenie gwarantujemy od zawsze!

Skorzystaj z naszej wiedzy i naszego sprzętu!

Agregaty

Niezawodne zasilanie i rozdział energii elektrycznej, doświadczona obsługa techniczna, całodobowa, profesjonalna pomoc.

Kable/najazdy

Wytrzymałe najazdy gotowe do ułożenia w dowolnym miejscu, stabilne, wykonane z plastycznego i trwałego tworzywa.

Rozdzielnie

Różnego typu rozdzielnie z zabezpieczeniami pozwalające na sprawną kontrolę nad urządzeniami zasilającymi.

Oddział we Wrocławiu


ADEX - Wynajem agregatów prądotwórczych
ul. Domasławska 14
54-310 Wrocław
tel: +48 601 725 970

Oddział w Warszawie


ADEX - Wynajem agregatów prądotwórczych
ul. Tołstoja 1/159
01-910 Warszawa
tel: +48 661 607 575

Polecamy
Znajdź
nas

Adex Agregaty Sp. z o.o.


tel.: +48 601 725 970


e-mail:

biuro@adexagregaty.pl